Krówki z nadrukiem jako reklama stacji radiowej

Krówki z nadrukiem

Krówki z nadrukiem

Najczęściej media mogą się promować na swoich kanałach. Nie mniej jednak w taki sposób nie do każdego mogą dotrzeć. Przecież tylko jeśli się je ogląda lub słucha mamy możliwość zapoznania się z reklamą. W związku z tym warto pomyśleć o zewnętrznej reklamie, która będzie się nam dobrze kojarzyła. Chodzi przecież o skuteczną reklamę. Najlepiej jest promować się w miejscach, gdzie mamy dość spor osób jak na przykład festyny czy inne podobne imprezy organizowane w każdym mieście. Dlatego tez nawet w takich miejscach reklamować się może telewizja oraz radio.Mamy tutaj dwie możliwości jeśli chodzi o wręczanie cukierków z reklamą. W takiej sytuacji możemy krówki z nadrukiem rozdawać przechodzącym obok ludziom. Nie mniej jednak przyciągniemy ich na pewno do swojego stoiska jeśli będziemy mieli wspomniane krówki umieszczone na stoisku. Chodzi o to by umieszczać je w koszyczku dostępnym dla każdego. Wtedy na pewno ktoś się zainteresuje, a skoro już do nas podejdzie to możemy zagadać i przy okazji poinformować o najrówniejszych programach jakie są dostępne na antenie naszego radia.

Jednym słowem krówki z nadrukiem mogą być jak najbardziej reklama dla radia, i do tego nawet bardzo skuteczną. Nie mniej jednak zanim w ogóle będziemy rozdawać takie cukierki najpierw musimy zadbać o to by powstały. Chodzi o dobranie kolorystki, a także grafiki jaka na opakowaniu krówki zostanie naniesiona. Wszak wszystko musi być wręcz idealne, a jednocześnie od razu kojarzyć się z naszym radiem.

Pewne jest, że krówki z nadrukiem muszą kojarzyć się od razu i z daleka z dana stacją radiowa. Dlatego właśnie przede wszystkim ich kolor przyciągnie uwagę. Musi być taki sam jak kolor wiodący znaku rozpoznawczego radia. Dzięki temu już z daleka będzie wiadomo jaką stację radiową reklamują. Nie mniej jednak jak wiadomo opakowanie cukierków nie jest zbyt duże, a jeśli zależy nam na czytelnej reklamie na nich to warto pomyśleć nad skromnym umieszczeniem tam znaków. Chodzi tutaj oczywiście o hasła reklamowe i tym podobne. Najlepiej by znalazło się tam wyraźne logo, a także motto stacji radiowej.